Kėrko
Kėrko me numėr
Live Support
Biznesi-Kosovar - Live Suport
Partnerėt
 
 
 
 
 • Panairi i Financave
  Panairi i Financave 
  20.11.2011 / 23.11.2011
  Prishtinė / Kosova
 • Panairi i Automobili
  Panairi i Automobili 
  20.11.2011 / 23.11.2011
  Prishtinė / Kosova
 • Panairi i Agrobiznes
  Panairi i Agrobiznes 
  26.11.2011 / 29.11.2011
  Prishtinė / Kosova
 • Panairi i Teknologji
  Panairi i Teknologji 
  26.05.2011 / 28.05.2011
  Prishtinė / Kosova
 • Panairi i Ndėrtimit,
  Panairi i Ndėrtimit, 
  18.05.2011 / 21.05.2011
  Prishtinė / Kosova
 • Panairi i Turizmit
  Panairi i Turizmit 
  06.04.2011 / 08.04.2011
  Prishtinė / Kosova
 • Panairi i Edukimit
  Panairi i Edukimit 
  06.04.2011 / 08.04.2011
  Prishtinė / Kosova
 
Administrative  Agjencione pėr investime   Agjencione Turistike  Argjendari Bizhuteri 
Auto Mekanik  Auto Pjes  Auto Shėrbime   Auto Shkolla 
Auto Taxi  Autosallone  Barna dhe Barnatore  Bastore Sportive 
Biēiklist  Bukėpjekės   Caffe Bar  Dekorim 
Derivate Vajėra  Druri Plastika Alumin  Dyer  Dyer Dritare 
Dyer Dritare Sllovene  Edukimi  Elektronike  Energjetike 
Export Import  Farmaceutike  Fast Food  Fidanishte 
Frizer  Gjenerator-Kompresor  GMI  Granit-Mermer 
Gurėthyes  Hidroaulik  Hidroaulik-Pneumatik  Hidroizolime 
Hipermarkete  Hotele Motele  Industri e drurit  Industria e bukės 
Industria e gomės  Instalime tė rrymės  Internet Caffe  IT 
Izolim Molerim  Kontrollim Teknik  Kozmetik  Laminat 
Mak-pjesė rez.  Marketing  Mobil Shop  Mobilje Inventar 
Ndėrtimtari  Ngjyra Fasada Gips  Optika  Ortopedi  
Pajisje pėr zjarrfiksa  Pastiēeri  Pastrim  Patundshmėri 
Pishina  Pizzeri  Pllaka e Qeramike  Prodhime Ushqimore 
Produkte ushqimore  Qendra Rekreative  Qendra Sportive  Qendra Tregtare 
Renta Car  Restaurante  Riparim tė hekurit  Sallone Bukurie 
Sallone Ondulimi  Sallone tė darsmave